Kancelaria Adwokacka Warszawa

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji

Nasza Kancelaria adwokacka działa od roku 2015 na terenie Warszawy. Lata praktyki pozwoliły naszemu adwokatowi, Piotrowi Chmielewskiemu, nabyć doświadczenie niezbędne do prowadzenia spraw tak delikatnych i skomplikowanych jak te z zakresu prawa rodzinnego jak rozwody i alimenty oraz prawa spadkowego. Nasza Kancelaria jest w pełni oddana Klientom oraz postępowaniom przezeń prowadzonym.

Pragniemy pomóc naszym Klientom i zdobyć ich zaufanie poprzez profesjonalizm, życzliwość i rzetelność w prowadzeniu powierzonych nam postępowań. Ważna jest dla nas efektywność oraz skutek wdrożonych przez nas działań, co sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej przyjaznych klientom kancelarii adwokackich w Warszawie.

Profesjonalna pomoc kancelarii adwokackiej z Warszawy

Świadczymy usługi w zakresie porad prawnych, przygotowywania dokumentacji sądowej oraz reprezentowania naszych klientów w trakcie postępowania. Rozumiemy, że takie wydarzenia jak rozwody, separacje czy podział spadku to nie tylko sucha prawnicza droga do przejścia, ale realne, wywołujące u naszych klientów emocje wydarzenia. Dlatego staramy się działać jednocześnie skutecznie, jak i taktownie i ze stosownym dystansem, przez co możemy być wsparciem w trakcie trudnego postępowania sądowego.

Warto pamiętać, że pomoc prawnika w prowadzeniu postępowania może być wręcz niezbędna do interpretacji zawiłych i szybko zmieniających się przepisów prawnych. Dlatego, zwłaszcza przy sprawach skomplikowanych lub niosących ze sobą potężny ładunek emocjonalny, warto przeanalizować korzyści podjęcia współpracy z profesjonalnym pełnomocnikiem.

Poznaj doświadczenie oraz rozwój naszej kancelarii adwokackiej

Pragniemy się rozwijać, przez co na bieżąco uzupełniamy naszą wiedzę prawniczą, uważnie śledząc zmiany w prawie oraz sądowe precedensy. Trzymamy się najwyższych standardów świadczenia usług adwokackich. Jako że zajmujemy się dziedziną tak delikatną, jak prawo rodzinne i spadkowe, nie jest nam obce ludzkie podejście do klientów.

Rozumiemy, że postępowania tego typu mogą być skomplikowane, stresujące oraz wywoływać skrajne emocje. Dbamy o to żeby nasi klienci byli otoczeni kompleksową i profesjonalną pomocą prawną, pozwalającą możliwie bezboleśnie przejść przez trudny okres, jakim jest rozwód, separacja czy ustalenie alimentów na dzieci.