Porady prawne Warszawa

Kancelaria adwokacka - Piotr Chmielewski

Witam na mojej stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej — zgłoś się do mnie! Obsługuję zarówno prywatne firmy, jak i osoby fizyczne, które mają kłopoty prawne. Zapewniam kompleksową pomoc prawną w różnych sprawach spadkowych oraz rodzinnych, a także odpowiednie przygotowanie do każdej z rozpraw. Jeśli poszukujesz solidnej pomocy i porad prawnych, to właśnie ją znalazłeś. Pomagam przede wszystkim w zakresie prawa rodzinnego w Warszawie. Jako adwokat służę również poradą prawną w postępowaniach alimentacyjnych w oraz pomagam także w ustaleniu opieki nad dzieckiem.

Jestem adwokatem, który ma również doświadczenie, jeśli chodzi o sprawy rozwodowe. Jeśli potrzebujesz pomocy adwokata w Warszawie— skontaktuj się bezpośrednio ze mną. Gwarantuję profesjonalną pomoc oraz kompleksowe porady prawne w zakresie prawa rodzinnego. Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci rozjaśnić skomplikowaną sytuację — doskonale trafiłeś. Z przyjemnością udzielę Tobie porad prawnych na temat interesujących Cię spraw z zakresu prawa rodzinnego.

Adwokat rodzinny

Jestem adwokatem oraz członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. W latach 2012 - 2015 zdobywałem doświadczenie w Kancelarii Adwokackiej Twarowska-Handzlik&Biedka sp.j. z siedzibą w Warszawie prowadząc rozmaite sprawy z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego oraz administracyjnego. Od 2015 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Warszawie specjalizując się w sprawach rodzinnych i spadkowych. W ramach prowadzonej przeze mnie kancelarii adwokackiej udzielam porad prawnych, przygotowuję projekty pism procesowych, a także reprezentuję klientów podczas rozpraw sądowych.

Porady prawne

Jestem profesjonalistą, któremu przyświecają takie wartości jak przejrzystość, rzetelność oraz poufność. Moi klienci mogą liczyć na profesjonalne porady prawne w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego oraz administracyjnego. Jestem zawsze do dyspozycji, dlatego serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej pomocy.

Jestem adwokatem, posiadającym wieloletnie doświadczenie i lubię nowe wyzwania. Najważniejsza jest ciągła gotowość na zdobywanie dalszego doświadczenia, a moją misją jest pomoc ludziom potrzebującym pomocy. Moja wiedza i doświadczenie pozwolą Ci wyjść z kłopotów obronną ręką. Z przyjemnością pomogę swoim klientom w każdym aspekcie dotyczącym prawa rodzinnego takim jak sprawy rozwodowe, czy też prawo spadkowe. Jestem w stanie przygotować pisma procesowe, a także pomóc w sprawach związanych z otrzymaniem lub przekazaniem spadku. Jeśli masz pytania, zapraszam na konsultację na interesujący temat. Udzielę porad prawnych w Warszawie, które z pewnością otworzą nowe rozwiązania w każdej sytuacji i pomogą w zakresie prawa rodzinnego. Zapraszam do złożenia wizyty w mojej kancelarii. Z przyjemnością pomogę w każdej sprawie, w której zastosowanie ma prawo rodzinne.